p-faktor to agencja handlowa, będąca już od ponad 15 lat godnym zaufania partnerem dla rynku muzycznego i multimedialnego. 

Reprezentujemy na terenie Polski, Łotwy, Litwy i Estonii czołowych niemieckich i francuskich producentów instrumentów muzycznych, akcesoriów jak i sprzętu nagłośnieniowego, studyjnego oraz okablowania i statywów do instalacji multimedialnych.

Naszymi klientami są sklepy muzyczne, lutnicy, firmy nagłośnieniowe, oświetleniowe i rentalowe, stacje radiowe i telewizyjne, integratorzy systemów multimedialnych, firmy instalacyjne, zakłady wyposażające jachty i okręty oraz wiele innych firm, których działalność związana jest z transmisją dźwięku, obrazu, światła czy sygnałów cyfrowych. 

W ramach nasze działalności staramy się stworzyć naszym partnerom takie warunki, które pozwolą nawiązać długoletnią, dla obu stron korzystną współpracę. 

Zostań naszym partnerem!

Skontaktuj się z nami, a wspólnie, w duchu dobrego partnerstwa znajdziemy pole do owocnej współpracy 

Nasz zespół handlowy:Wojtek Krys

Właściciel firmy p-faktor z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie handlu i dystrybucji. W przeszłości pracował nie tylko w branży muzycznej, ale również w branży Audio, reprezentując niemieckiego producenta kolumn głośnikowych, firmę quadral. W tym czasie realizował projekty m.in. dla takich producentów jak Denon, Sony, Pioneer czy Kodak.

W ramach międzynarodowego strategicznego programu marki Volkswagen, przez kilka lat szkolił i opiekował się jako coach kierownikami sprzedaży topowych salonów tego producenta w Polsce.

Jako wszechstronny perkusista występował i nagrywał m.in. z Radio Bremen Big Band, das sinfonie orchester berlin, Bremer Staatsoper oraz z wieloma zespołami i orkiestrami, grając posząwszy od alternatwnego rocka. poprzez jazz po nowoczesną muzykę symfoniczną.Mikołaj Toczko

Posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży w różnych branżach. Wyłączny reprezentant firmy LABOGA AMPs na terenie Europy.

Całe życie związany ze światem muzycznym, od dziecięcych lat perkusista, biegle mieszający style od metalu, aż po jazz. Występował u boku takich artystów, jak Maryla Rodowicz, Jennifer Batten (Michael Jackson), Andrzej Nowak (TSA) czy Jurek Styczyński (Dżem). Aktualny perkusista kultowego zespołu metalowego DRAGON oraz duetu pARTyzant, z którym jako pierwszy zagraniczny zespół rockowy wystąpił w Irańskim Vahdat Hall w Teheranie. 

Siedziba firmy p-faktor e.K. w miejscowości Weyhe (okolice Bremy, w północno zachodnich Niemczech)