KÖNIG & MEYER - statywy

Od ponad 70 lat misją firmy jest dostarczanie muzykom na całym świecie produktów, które cechuje innowacyjny design, funkcjonalność i trwałość. 

 W ofercie znajdują się pulpity, statywy do mikrofonów i instrumentów, statywy głośnikowe, stołki perkusyjne, ławy do pianin, a także akcesoria do oświetlenia, nagłośnienia i sprzętu studyjnego. Z otwarciem na najnowsze trendy i sposób, w jaki w przyszłości będzie tworzona muzyka. Produkty dla segmentu multimedialnego są częścią portfolio, tak samo jak produkty, które wyznaczyły standardy dziesiątki lat temu i stały się prawdziwymi klasykami.

Z Wertheim'u na świat - oto cała filozofia: Zgodnie ze standardami jakości König & Meyer, prawie wszystkie metalowe i plastikowe części ich produktów są produkowane we własnym zakresie. Produkcję Made in Germany rozumie się nie tylko jako innowacyjny duch i wysokiej jakości produkty, lecz także jako kształcenie, dokształcanie i sprawiedliwe wynagradzanie wykwalifikowanych pracowników oraz stosowanie wydajnych i oszczędzających zasoby technologii. Sukces ekonomiczny osiągniemy również wtedy, gdy będziemy chronić środowisko naturalne przyszłych pokoleń i oferować ludziom pewne miejsca pracy. Za te wysiłki firma otrzymała już kilka nagród.