DUKE - gitary klasyczne i akustyczne

Duke Guitars to symbioza chińskiej sztuki budowania gitar i niemieckiej tradycji rzemieślniczej. Zgodnie z tą myślą, wszystkie gitary Duke produkowane są w Chinach, a wykończane w Niemczech. To sprawia, że każdy instrument jest unikatem dźwiękowym, wykonanym na bardzo wysokim poziomie. Od 2010 roku gitary Duke są produkowane w całości w Chinach pod okiem uznanego konstruktora gitar - Armina Hanika

Następnie każda gitara przechodzi zdefiniowany proces finalizacji w mistrzowskich warsztatach w Tybindze, który jest indywidualny dla każdego modelu. Tylko w ten sposób można zagwarantować wysoką jakość wykonania, nieskazitelne i doskonałe brzmienie bez wyjątku.  

Mając to na uwadze, Duke Guitars oferuje zróżnicowany wybór gitar klasycznych i gitar akustycznych. Zapraszamy do zapoznania się z produktami.

Duke Classic Guitars oferuje szeroką gamę klasycznych gitar koncertowych, które dzięki doskonałemu brzmieniu i najlepszej grywalności spełniają potrzeby gitarzystów.

W ofercie Duke Acoustic Guitars znajdują się modele typu auditorium i dreadnought o klasycznym i eleganckim wyglądzie. Dzięki najlepszemu brzmieniu Duke Acoustic Guitars spełniają najwyższe wymagania stawiane profesjonalnym gitarom stalowo-strunowym. Oferujemy również każdy model Duke Acoustic z przetwornikiem.