KLOTZ AIS - kable & audio interface systems

W świecie pro-audio i wideo, nazwa KLOTZ jest synonimem produktów kablowych najwyższej jakości już od 1979 roku. Klienci cenią sobie bogate portfolio ponad 6.500 standardowych produktów jak również dostosowane do swoich potrzeb rozwiązania customowe firmy KLOTZ.

Dziś KLOTZ jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży kabli audio, video, multimedialnych i światłowodowych. Jego produkty są używane przez wypożyczalnie sprzętu, studiach nagrań, stacje telewizyjne i radiowe, teatry, stadiony, areny, a nawet statki wycieczkowe.

Z ugruntowaną pozycją głównego partnera detalicznego handlu muzycznego, KLOTZ dostarcza kompleksową gamę produktów związanych z kablami audio do 2.500 specjalistycznych sklepów na całym świecie i sprzedaje około 10 000 000 metrów kabli rocznie.

Dzięki zespołom wysoko wykwalifikowanych ekspertów, firma jest w stanie zaprojektować produkty dokładnie odpowiadające potrzebom klientów - z precyzją i szybkością. Od małych punktów sprzedaży, aż po megastore'y. Zarówno muzycy-amatorzy, jak i gwiazdy światowego formatu codziennie polegają na wysokiej jakości produktów sygnowanych marką KLOTZ.

Wszystkie innowacyjne produkty zostały opracowane we własnym zakresie, zgodnie z celem zapewnienia najwyższej jakości za rozsądną cenę.

KLOTZ posiada certyfikat ISO9001:2015 jako potwierdzenie wyjątkowych standardów jakościowych.