ROHEMA - pałki perkusyjne, perkusjonalia dla dzieci

Zespół powstały z rodzinnego biznesu. Rohema produkuje najbardziej precyzyjne i spójne pałki perkusyjne na jakich kiedykolwiek grałeś. Zjednoczeni tradycją, pasją do swoich produktów i chęcią podążania nowymi i innowacyjnymi drogami. Tak właśnie powstają pałki perkusyjne, batuty i perkusjonalia dla dzieci - wszystko "Made in Germany".

Zaufanie, innowacyjne myślenie, silna wiara i tolerancja to mieszanka, która tworzy firmę ROHEMA. W jej manufakturze innowacja spotyka się z tradycją, najnowocześniejsza technologia produkcji z precyzyjną pracą ręczną. Firma łączy w sobie ogromną wiedzę fachową i zaangażowanie oraz serce i duszę dla swoich produktów. Jako firma rodzinna z ponad 130-letnią tradycją produkuje szeroką gamę pałek perkusyjnych, batut i instrumentów perkusyjnych.

Jak udaje się zapewnić, że każda para pałek z serii zawsze czuje się w dłoni dokładnie tak samo?

ROHEMA włączyła do procesu produkcyjnego staranną selekcję surowca. Każdy kawałek drewna jest wcześniej ważony i sortowany. Dzięki temu możemy osiągnąć wyjątkową spójność wagi poszczególnych modeli. Pozwala to na opracowanie odpowiednich pałek nawet dla najbardziej wymagających perkusistów.