Home
Nasze marki:
Baton Rouge
C.A. Seydel
Klotz
Jakob Winter
La Mancha
Mollenhauer
Rohema
Schlagwerk
Studio 49
Tonträger
Weltmeister
Niusy
Kontakt
Impressum

 

STUDIO 49

  • Koncertowe instrumenty perkusyjne
  • Instrumenty orffowskie

 

www.studio49.de

 

Studio 49 to niemiecki producent instrumentów orffowskich oraz koncertowych instrumentów perkusyjnych - znanych od wielu lat na całym świecie i cieszących się dzięki znakomitej jakości nieustannym powodzeniem zarówno wśród pedagogów jak i wśród perkusistów najlepszych orkiestr świata.

Instrumenty firmy Studio 49 używane są  dla edukacji muzycznej najróżniejszych grup wiekowych - od muzykowania wśród przedszkolaków po zajęcia dla dorosłych. Oprócz tego instrumenty te nadają się znakomicie do celów terapeutycznych lub do tworzenia muzyki w gronie rodzinnym, a wszystko to w duchu "Orff - Schulwerku" - pedagogicznego dzieła Carla Orffa.

Działalność  firmy Studio 49 nie ogranicza się tylko do produkcji instrumentów. Zajmujemy się również rozpowszechnianiem orffowskiej idei, organizując warsztaty oraz wspierając instytucje i muzyków zafascynowanych tą formą edukacji muzycznej. Teraz również w Polsce będziemy starać się wspólnie z Państwem osiągnąć cel popularyzacji tego wspaniałego sposobu na tworzenie muzyki.

 

 


Top

p-faktor - muzyczna agencja handlowa